orzechy laskowe po angielsku

orzechy laskowe po angielsku

Mam nadzieję, że nie ma tego w niewłaściwy sposób (zwłaszcza mężczyzn).

Pozwól mi wyjaśnić …

Czy moczyć orzechy (migdały, orzechy włoskie, etc …) i nasiona przed zjedzeniem? Czy przestrzegać surowej diety, czy nie, może chcesz zacząć.

Oto 3 powody, dla których …

1. Moczenie usuwa inhibitory enzymów

Moczenie orzechów i nasion (zwłaszcza te, które są wyższe w białka) będzie „rozbroić” ich naturalnych inhibitorów enzymów, co poprawia ich zdolność do wytrawiania i otwiera swój pełny wachlarz składników odżywczych.

Jako mechanizm ochronny, orzechy i nasiona mają inhibitory enzymów, aby utrzymać je w stanie uśpienia, dopóki nie są w odpowiednio nawilżona środowiska. Dlatego wiewiórki kasztany zakopać w ziemi na kilka dni przed wracając do ich jedzenia. Wiedzą, że spowoduje to „obudzić” spektrum składników odżywczych pełną ich pożywienia.

2. moczenia prowadzi do zwiększenia biodostępności aminokwasu

Wykazano, że moczenie nakrętki wyższej białkowe i nasiona mogą zwiększać biodostępność ich aminokwasów do 30%! Jeśli jesteś wegańskie i chce zwiększyć spożycie białka, a następnie po prostu moczenia orzechy i nasiona mogą mieć duże znaczenie, co twoje ciało będzie absorbować.

3. Moczenie okazuje RAW w żywe

Jak już wspomniano w pierwszym punkcie, inhibitory enzymów renderowanie orzechy i nasiona uśpione. Nawet jeśli są surowe to nie musi oznaczać, że te produkty są żywe.

Jednakże, ponieważ moczenie rozbraja inhibitory enzymów, które utrzymują te surowe orzechy i nasiona uśpione, pozwala im stać się wody bogate i żywe.

Istnieje niewielka różnica między surowy i życia. Unsoaked orzechy i nasiona są surowe, ale nie żyje. Moczenie je będzie zmienić i pomóc czerpać pełnię korzyści.

Które z nich moczyć?

Nie trzeba moczyć wszystkie orzechy i nasiona. Tylko te, które mają wyższą zawartość białka. Te, które zazwyczaj zaleca moczenie obejmują:

– migdały

– nasiona dyni

– ziarna słonecznika

Orzechy włoskie, pekan, orzechy nerkowca, orzeszki piniowe i są na ogół wyższe w tłuszczu i nie powinny być moczone. Spowoduje to tylko uczynić je rozgotowane i bzdurny.

Artykuł dzięki: